Team- en groepsindeling

TEAM3

Samenstelling team 2019-2020:


Gea Zwaagstra - locatie coördinator en leerkracht groep 1-2

gea.zwaagstra@gearhing.net

Inge Nijboer - leerkracht groep 1-2

inge.nijboer@gearhing.net

Nelie Veenstra - leerkracht groep 3-4-5

nelie.veenstra@gearhing.net

Irma Emmerig - leerkracht groep 6-7-8

irma.emmerig@gearhing.net

Geeske Bouma - leerkracht 6-7-8

geeske.bouma@gearhing.net

Gretha Rijpstra - intern begeleider

gretha.rijpstra@gearhing.net

 

Onderwijsteam Noord:

Arnold Oosterdijk - directeur

arnold.oosterdijk@gearhing.net

Feikje Toering - directeur

feikje.toering@gearhing.net

Thijs van der Veen - manager bedrijfsvoering (financiën en formatie)

thijs.van.der.veen@gearhing.net

Ria Jongstra - manager bedrijfsvoering (onderhoud/beheer gebouw/inventaris en ICT)

ria.jongstra@gearhing.net

Anna Marie Hiemstra - onderwijsteamcoördinator (personeelsbeheer)

Annamarie.hiemstra@gearhing.net

Mattie Dijkstra - administratief medewerkster

mattie.dijkstra@gearhing.net

 

klik hier voor de formatie voor schooljaar 2019-2020