Team- en groepsindeling

TEAM3

Samenstelling team 2021-2022:

Gea Zwaagstra - locatiecoördinator en leerkracht groep 7-8
gea.zwaagstra@kykscholen.nl

Inge Nijboer - leerkracht groep 1-2 
inge.nijboer@kykscholen.nl

Jantsje Kirkenier - leerkracht groep 1-2
jantsje.kirkenier@kykscholen.nl

Nelie Veenstra - leerkracht groep 3-4 (tijdelijke afwezig)
nelie.veenstra@kykscholen.nl

Geeske Bouma - leerkracht groep 3-4
geeske.bouma@kykscholen.nl

Clary van der Bijl - leerkracht groep 3-4
clary.vanderbijl@kykscholen.nl

Willem Zijlstra -  leerkracht groep 5-6 
willem.zijlstra@kykscholen.nl

Manon de  Vries - leerkracht groep 5-6 en groep 7-8
manon.devries@kykscholen.nl

Janneke Idzenga -  leerkracht groep 7-8
janneke.idzenga@kykscholen.nl

 

Gretha Rijpstra - intern begeleider
gretha.rijpstra@kykscholen.nl 

 

Onderwijsteam Noord:

Arnold Oosterdijk - directeur
arnold.oosterdijk@kykscholen.nl

Folkert Dijksma - manager bedrijfsvoering (financiën)
folkert.dijksma@kykscholen.nl

Anna Marie Hiemstra - manager bedrijfsvoering (personeelsbeheer)
annamarie.hiemstra@kykscholen.nl

Mattie Dijkstra - administratief medewerkster
mattie.dijkstra@kykscholen.nl