Team- en groepsindeling

TEAM3

Samenstelling team 2021-2022:

Gea Zwaagstra - locatiecoördinator en leerkracht groep 1-2 (3)
gea.zwaagstra@gearhing.net

Inge Nijboer - leerkracht groep 1-2 (3)
inge.nijboer@gearhing.net

Nelie Veenstra - leerkracht groep (3) 4-5 (6)
nelie.veenstra@gearhing.net

Geeske Bouma - leerkracht (6) 7-8
geeske.bouma@gearhing.net

Clary van der Bijl - leerkracht (5) 6-7-8
clary.van.der.bijl@gearhing.net

Gretha Rijpstra - intern begeleider
gretha.rijpstra@gearhing.net

 

Onderwijsteam Noord:

Arnold Oosterdijk - directeur
arnold.oosterdijk@gearhing.net

Thijs van der Veen - manager bedrijfsvoering (gebouwenbeheer en formatie)
thijs.van.der.veen@gearhing.net

Folkert Dijksma - manager bedrijfsvoering (financiën)
folkert.dijksma@gearhing.net 

Anna Marie Hiemstra - onderwijsteamcoördinator (personeelsbeheer)
annamarie.hiemstra@gearhing.net

Mattie Dijkstra - administratief medewerkster
mattie.dijkstra@gearhing.net

 

  • Klik hier voor de groepsindeling voor schooljaar 2021-2022