Onderwijsteam Noord

ouders

Onderwijsteam Noord

Sinds augustus 2019 maakt de school onderdeel uit van Onderwijsteam Noord van stichting Gearhing, een bestuur van 24 scholen in Fryslân.

Onderwijsteam Noord bestaat naast onze school uit 10 andere scholen. Deze scholen hebben allemaal dezelfde directeur, bijgestaan door een locatiecoördinator op school en een Manager Bedrijfsvoering. Ook hebben de scholen de beschikking over een administratief medewerker en een IB-er

Directeur: Arnold Oosterdijk - arnold.oosterdijk@gearhing.net

Locatiecoördinator / Leerkracht onderbouw: Gea Zwaagstra - gea.zwaagstra@gearhing.net

Leerkracht onderbouw: Inge Nijboer - inge.nijboer@gearhing.net

Leerkracht middenbouw: Nelie Veenstra - nelie.veenstra@gearhing.net

Leerkracht bovenbouw: Geeske Bouma- geeske.bouma@gearhing.net

Leerkracht bovenbouw: Clary van der Bijl - clary.van.der.bijl@gearhing.net

 

Manager Bedrijfsvoering:

Thijs van der Veen - thijs.van.der.veen@gearhing.net

Ria Jongstra - ria.jongstra@gearhing.net

Annamarie Hiemstra - annamarie.hiemstra@gearhing.net

 

IB-er: Gretha Rijpstra - gretha.rijpstra@gearhing.net

Administratief medewerker: Mattie Dijkstra - mattie.dijkstra@gearhing.net